PRESSPOINT – Vaša najlepšia trafika v meste!

Sme hrdí na to, že našim zákazníkom ponúkame široký výber tabakových výrobkov, vrátane cigariet, cigaretových a  fajkových tabakov, tabakov do vodnej fajky, žuvacích tabakov, nikotínových vrecúšok a elektronických cigariet. Domáca a zahraničná tlač vám prináša najnovšie správy a informácie z celého sveta. PRESSPOINT je miestom, kde sa stretáva vášeň pre tlač, fajčenie, darčekové predmety a doplnkové služby. Okrem toho u nás nájdete darčeky pre každú príležitosť, ako sú keramické postavičky, produkty značky ALBI, darčekové vína, pohľadnice, poštové známky a ďalšie. Ak hľadáte darčeky na svadbu, máme pre vás skvelé možnosti, vrátane stieracích žrebov, ktoré sú obľúbeným darom pre túto príležitosť.

Pri návšteve našich predajní vás poteší humidor, kde môžete nájsť kvalitné cigary. V PRESSPOINTe veríme, že cigara a rum tvoria dokonalú kombináciu, preto sme sa  rozhodli doplniť našu ponuku o výberové rumy.

Okrem bohatého sortimentu sme sa zamerali aj na poskytovanie doplnkových služieb. V našej predajni si môžete dobíjať kredit na telefónne čísla rôznych operátorov, zakúpiť si PAYSAFECARD pre bezpečné platenie na internete a kúpiť si lístky na MHD .

Pokiaľ máte záujem o tipovanie, v PRESSPOINTe máte možnosť hrať rôzne hry, ako napríklad LOTO, KENO 10, EUROMILIÓNY, EUROJACKPOT a LOTO 5z35. Môžete vyskúšať šťastie v hre KLUB KENO, kde sa každé 4 minúty otvára príležitosť na výhru. Pre tých, ktorí preferujú okamžité výhry a zábavu, máme stieracie žreby, ktoré prinášajú okamžité napätie a možnosť vyhrať. Celý nákup aj TIPOS hry u nás môžete zaplatiť platobnou kartou v jednej platbe.

V PRESSPOINTe nájdete všetko na jedom mieste, čo znamená, že u nás môžete uspokojiť viaceré vaše potreby. Ponúkame široký sortiment produktov a služieb, aby sme vyhoveli rôznym záujmom a požiadavkám našich zákazníkov. Našou ambíciou je ponúkať zákazníkom široký sortiment, kvalitné produkty a príjemný zážitok pri nákupe. Tešíme sa na vašu návštevu v našej predajni PRESSPOINT.

 

O prevádzke


Telefón:
+421 904 400 030
Email:
presspoint@presspoint.sk

Po. - Pia.: 8:00 - 20:00
Sobota: 8:00 - 20:00
Nedeľa: 8:00 - 20:00


1. poschodie